DKD „Ostrowiec” Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji szerokiej gamy  obiektów infrastrukturalnych i kubaturowych, w szczególności na bazie konstrukcji stalowych i mieszanych oraz systemów tzw. lekkich obudów dachów i ścian w izolacji z płyty warstwowej lub/i innych układów wielowarstwowych.

Jako jedyny podmiot w branży, oferujemy energooszczędne hale w systemie SOLVERO ® z wykorzystaniem termodynamicznej płyty warstwowej Thexpan ®i konstrukcyjnej H-Block ® (http://www.solcraft.pl). Świadczymy usługi na każdym etapie inwestycji – od koncepcji po oddanie do użytkowania. Gdy trzeba, załatwiamy formalności związane z pozwoleniami i odbiorami. O naszym profesjonalizmie świadczą zrealizowane inwestycje.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania i sugestie Klientów. Realizujemy marzenia klienta dbając o racjonalizację kosztów. Nasze możliwości techniczne umożliwiają zaprojektowanie i budowę każdego tego typu  obiektu. Dbając o koszty wybiegamy znacznie poza realizację samego procesu budowlanego. Dobieramy odpowiednie rozwiązania zapewniające funkcjonalność i energooszczędność eksploatacji.