Konstrukcje stalowe

DKD “Ostrowiec” Sp. z o.o. oferuje na rynku polskim i za granicą spawane konstrukcje stalowe produkowane przez siebie i w kooperacji.  W zależności od oczekiwań Klientów, konstrukcje  te sprzedajemy  w ofercie ograniczonej do dostawy lub rozszerzonej – z montażem.

Dysponujemy bardzo bogatym doświadczeniem projektowym, wytwórczym i montażowym. Dostarczaliśmy naszym klientom każdy rodzaj konstrukcji, od bardzo specyficznych ( kotły energetyczne, elektrownie klasyczne i wiatrowe,platformy wiertnicze), przez bardzo odpowiedzialne ( lotniska, stadiony i hale sportowe, centra handlowe, mosty i wiadukty) po bardzo typowe ( hale magazynowe, produkcyjne, mroźnie i chłodnie). Zamiast słów niech przemówią za nie referencje:

  1. Elektrownie klasyczne: Rybnik, Dolna Odra, Kozienice,EDF
  2. Elektrownie wiatrowe: Vestas
  3. Lotniska : Okęcie, Łódź
  4. Stadiony i hale sportowe: Puławy, Stadion Olimpijski we Wrocławiu, Ergo Arena Sopot
  5. Centra handlowe: Silesia – Katowice, Felicity – Lublin, Gemini Park – Tarnów, Tychy
  6. Mosty i wiadukty: Autostrada A1- wiadukt Wd 200 i Wd 231, most nad Sanem
  7. Hale: Mlekovita, Bakoma, Mitsubishi, Marwit,Materne Konspol, Honda, Toyota, Nissan, Ghelamco, Real, Śnieżka, Sokołów, Tymbark, Ziaja,…………..
  8. Wielu innych znakomitych Klientów, których przepraszamy za nieumieszczenie ich w tym miejscu. Mamy ich w pamięci i z szacunkiem o nich myślimy.

DKD to skrót od „ Dajemy Konstrukcje Doskonałe”. To nie tylko skrót – to przede wszystkim Zobowiązanie.

Konstrukcje hal
Konstrukcje komercyjne
Konstrukcje przemysłowe