Główną naszą działalnością jest budowa hal magazynowych, produkcyjnych, handlowych, logistycznych, rolniczych, sportowych, mroźni oraz chłodni i wielu innych realizowanych zgodnie z potrzebami według standardowych projektów lub jako indywidualne przedsięwzięcia ukierunkowane na daną specyfikę zadaniową inwestora. Każda budowa, czy to magazynów, czy też hal przemysłowych podejmowana jest przez nas w sposób profesjonalny, a przede wszystkim kompleksowy, ponieważ realizacja danego projektu to również koncepcja, projektowanie i montaż. Dysponując specjalistycznym i nowoczesnym zapleczem wytwórczym, jesteśmy w stanie budować hale o znacznych rozpiętościach (64 m i więcej) oraz wysokościach dochodzących do 12 m w świetle.

Budowa magazynów

Budowa magazynów

Podstawą każdego przedsięwzięcia budowlanego jest opracowanie jego projektu. Również w przypadku różnego rodzaju hal o konstrukcji stalowej bądź innej umożliwiamy potencjalnym inwestorom skorzystanie z naszego biura projektowego, w którym powstają realizacje ich zamierzeń biznesowych. Wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów tworzy projekty zgodnie z oczekiwaniami oraz z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych i z uwzględnieniem specjalistycznej optymalizacji, która pozwala w pewnym sensie odchudzić halę, zapewniając przy tym całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Niższe koszty budowy hali to nie jedyna korzyść zastosowania tego rodzaju zabiegu, ponieważ inwestor ma możliwość wykorzystania dodatkowej przestrzeni np. do powiększenia części produkcyjnej. Faza projektu to także konieczność racjonalnego usytuowania systemów przeładunkowych, ciągów komunikacyjnych, urządzeń dźwignicowych, różnego rodzaju instalacji, biura i pomieszczeń socjalnych oraz wybór odpowiedniej zabudowy ścian i dachu, również ukierunkowanych na osiągnięcie najwyższej energooszczędności w trakcie eksploatacji (hale termodynamiczne i pasywne).

Zaakceptowany przez inwestora projekt wchodzi w fazę budowy, a na pewnym jej etapie rozpoczynamy montaż hali zgodnie z opracowaną strategią realizacji przedsięwzięcia.